جزئیات خبر


مدیرعامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی:

تولید محصولات جدید متناسب با خواسته مشتریان است

تولید محصولات جدید متناسب با خواسته مشتریان است
1397/1/26

مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی گفت: تولید محصولات جدید متناسب با خواسته مشتریان انجام می‌شود.
مهندس سید مهدی طالبیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی ساتزمان اقتصادی رضوی بیان کرد: طی سال گذشته محصولات جدید شیر کاکائو پاستوریزه با بسته‌بندی پری پک و ماست سنتی پاستوریزه که دارای سر شیر بوده و به روش صنعتی تولید می‌شود، روانه بازار شده است.
وی با بیان این که تولید بیشتر محصولات جدید پس از اعلام واحد تحقیقات بازار و واحد فروش صورت می‌پذیرد، افزود: تولید این محصولات بر اساس درخواست‌های بازار و مشتریان می‌باشد که در مناطق مختلف دارای سلائق مختلف با بسته‌بندی‌های متنوعی هستند.
طالبیان ادامه داد: در واقع پس از درخواست واحد فروش برای تولید محصولات جدید و افزودن به سبد شرکت و در ادامه دریافت مجوزها از جمله پروانه ساخت و پروانه استاندارد، تولید آزمایشی آغاز شده و آزمون‌های مورد نظر استاندارد انجام می‌شود.
وی اضافه کرد: به این منظور شیر کاکائو پاستوریزه برای گروه سنی نوجوانان و جوانان بیشتر درخواست شده و محصول ماست سنتی نیز برای تمامی گروه‌های سنی پیشنهاد می‌شود.
طالبیان از تولید حدود ۶۰ نوع محصول توسط شرکت لبنی رضوی خبر داد و افزود: این محصولات در 4 گروه پاستوریزه، استریلیزه، پاستوریزه تک نفره و فله رستورانی تولید می‌شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر تولید محصول جدید ماست 1200 گرمی کم چرب در دستور کار داریم.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی با اشاره به مهم‌ترین شاخصه‌های محصولات این شرکت در مقایسه با سایر رقبا گفت: استفاده از مواد اولیه درجه یک و عدم افزودن مواد نگهدارنده که منجر به تولید محصولات با کیفیت می‌شود، از جمله این موارد به شمار می‌رود.
 8-97

نظر شما