جزئیات خبر


کارگران موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان مرکز دامغان تجلیل شدند

کارگران موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان مرکز دامغان تجلیل شدند
1397/2/17

مدیر عامل موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان از تجلیل کارگران این موسسه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر داد.

مهندس رضا حقدادی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی با اشاره به نقش شاخص کارگران در نظام اقتصادی کشور بیان کرد: این موسسه در راستای این رسالت مهم، اقدام به تجلیل و قدردانی از کارگران عزیز در بخش های مختلف مشتمل بر مجتمع کشاورزی برم دامغان و باغ پسته حسن آبادو از توابع شهرستان دامغان و نیز باغ بزرگ زیتون لاسجرد از توابع شهرستان سمنان کرده است.
وی ادامه داد: در این مراسم صمیمی، با اهداء لوح تقدیر از کارگران خدوم موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان تجلیل به عمل آمد.
حقدادی اضافه کرد: همچنین به مناسبت روز معلم، مربیان مهدالرضا موسسه نیز قدردانی شدند.
وی با اشاره به اهمیت تعلیم و تعلم به ویژ در دوره کودکی، فعالیت مهدالرضا را ارزشمند و تاثیرگذار در زندگی دانست و گفت: به همین دلیل ضرورت دارد تا از مربیانی که خالصانه در این مسیر تلاش می کنند سپاسگزاری شود.
مدیر عامل موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان ادامه داد: لذا در این راستا ضمن گرامیداشت روز معلم، تلاش شده تا با اهداء هدایا و لوح تقدیر، قدمی هر چند کوچک برای تشکر از زحمات مربیان و خدوم این موسسه که در مهدالرضا مشغول به تعلیم و تربیت کودکان می باشند، برداشته شود. 22-97

نظر شما